Kolizja drogowa

Wyróżniony Kolizja drogowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W piątek 18.12.2020 r. zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 39 pomiędzy Mroczeniem a Rychtalem. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że w kolizji uczestniczyły 2 pojazdy. Ze względu na brak osób poszkodowanych i wystarczającej liczbie sił i środków na miejscu zdarzenia na polecenie KDR wróciliśmy do garażu.
  • Data: piątek, 18 grudzień 2020
  • Godzina: 16:30 - 17:15
  • Miejsce zdarzenia: Mroczeń
  • Samochód: GBA MAN
  • Inne jednostki: OSP Mroczeń, JRG Kępno
  • Numer zdarzenia: 55
Więcej w tej kategorii: « Fałszywy alarm Kolizja drogowa »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account