Dawid Sielski

Dawid Sielski

Rajd rowerowy szlakami powiatu kępińskiego

W niedzielę 30 maja 2021 nasza jednostka wraz z grupą motocyklową Cruiser Baranów zabezpieczała rajd rowerowy organizowany przez Starostwo Powiatowe w Kępnie. Trasa rajdu wiodła przez Chojęcin, Bralin, Mnichowice, Nową Wieś Książęcą, Żurawiniec, Łękę Mroczeńską, Grębanin do Kępna. Nasza jednostka przygotowała także poczęstunek dla uczestników rajdu czyli żurek z jajkiem i kiełbaską.
  • Dział: Inne
  • 0

Miejscowe zagrożenie

W poniedziałek 17.05.2021 r. zostaliśmy zadysponowani do alarmu monitoringu przeciwpożarowego w jednym z zakładów meblowych w miejscowości Jankowy. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że alarm załączył się poprzez dym z pieca. Po dokładnym sprawdzeniu miejsca przy pomocy kamery termowizyjnej stwierdzono brak zagrożenia.

Plama ropopochodna

We wtorek 28.04.2021 r. o godzinie 9:25 zostaliśmy zadysponowani do plamy ropopochodnej na rondzie w Baranowie. Nasze działania polegały na neutralizacji substancji przy pomocy sorbentu. Tego samego dnia o godzinie 12:15 nasza syrena zawyła ponownie. Po dotarciu pierwszych strażaków do remizy okazało się, że alarm jest fałszywy.

Kot na dachu

W niedzielny poranek (09.05.2021) zostaliśmy zadysponowani do dość niecodziennego zdarzenia. Udaliśmy się do jednego z zakładów w naszej miejscowości aby ściągnąć kota z dachu. Przy pomocy drabiny dostaliśmy się na dach i uratowaliśmy zwierzę.
Subskrybuj to źródło RSS

Log in or create an account