Przez lata służył innym, teraz sam potrzebuje pomocy!

Wyróżniony Przez lata służył innym, teraz sam potrzebuje pomocy!

31 stycznia w miejscowości Baranów doszło do wybuchu w budynku mieszkalnym w wyniku czego druh Eligiusz stracił dom. Druh Eligiusz pełni służbę w jednostce OSP w Baranowie. Przez wiele lat był czynnym strażakiem. Teraz służy radą i doświadczeniem młodszym strażackim pokoleniom.

Szkody powstałe podczas wybuchu uniemożliwiają normalne funkcjonowanie poszkodowanej rodziny Strażaka.

Sytuacja jest bardzo ciężka. Z uwagi na zaistniałą sytuację i chęć niesienia pomocy powstała nasza strażacka zbiórka do której, chcielibyśmy zachęcić również Państwa. Zebrane środki finansowe przeznaczone zostaną na odbudowę domu. Mamy ogromną nadzieję, że Nasza siła i chęć niesienia pomocy sprawi, że druh Eligiusz już niedługo będzie mógł zamieszkać w swoim domu.

Numer konta do wpłat: 32 8413 0000 0403 8742 2000 0102 z dopiskiem - dla ,,druha Eligiusza - pomoc w odbudowie domu".

Pomóc możecie również przy rozliczeniu z fiskusem, wpłacając 1,5% na konto Fundacja Wrota Wielkopolski KRS: 0000257022 z dopiskiem: Pomoc w odbudowie domu.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account