Fałszywy alarm

Wyróżniony Fałszywy alarm
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W czwartek 17.12.2020 r. zostaliśmy zadysponowani do Szkoły Podstawowej w Mroczeniu z powodu załączenia się monitoringu ppoż. Monitoring Pożarowy to usługa, która polega na przesyłaniu sygnałów z lokalnego systemu przeciwpożarowego do stacji monitorowania Państwowej Straży Pożarnej. Po otrzymaniu sygnału alarmowego przez dyżurnego do obiektu zostają dysponowane wozy straży pożarnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu czas reakcji na zagrożenie pożarowe jest krótki i pozwala zapobiegać poważnym stratom. Na szczęście alarm okazał się fałszywy i po 30 minutach wróciliśmy do bazy.
  • Data: czwartek, 17 grudzień 2020
  • Godzina: 16:55 - 17:35
  • Miejsce zdarzenia: Mroczeń
  • Samochód: GBA MAN
  • Inne jednostki: OSP Mroczeń, JRG Kępno
  • Numer zdarzenia: 54

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account