Podsumowanie akcji krwiodawstwa

Wyróżniony Podsumowanie akcji krwiodawstwa
W niedzielę 25 października nasza jednostka wraz z Urzędem Gminy w Baranowie oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu zorganizowała akcję poboru krwi w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Baranowie. Pomimo trudnej sytuacji spowodowanej epidemią wirusa COVID-19, akcja krwiodawstwa cieszyła się dużym zainteresowaniem. Łącznie krew honorowo oddało 40 krwiodawców! Co w sumie daje 18 litrów krwi. Wśród krwiodawców zostały rozlosowane nagrody - sześć czujników czadu. Druhny i druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Baranowie dziękują wszystkim krwiodawcom za zaangażowanie i chęć pomocy innym.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account