Akcja krwiodawstwa

Wyróżniony Akcja krwiodawstwa

Dołącz do społeczności krwiodawców, oddaj krew! Uratuj życie!

Jak co roku, mimo trudnej sytuacji związanej z wirusem COVID-19, OSP Baranów wraz z Urzędem Gminy w Baranowie i Regionalnym Centrum Krwiodawstwa w Kaliszu organizuje akcję poboru krwi.

Pandemia nie zmniejsza zapotrzebowania na krew, a wręcz przeciwnie. W wielu szpitalach w całej Polsce brakuje krwi! W związku z dyskwalifikacją określonej liczby dawców, to właśnie TWOJA krew jest jeszcze bardziej potrzebna niż kiedykolwiek!

Centra krwiodawstwa wprowadziły dodatkowe procedury, które sprawiają, że oddawanie krwi jest nadal bezpieczne! Zdrowie krwiodawcy nie jest narażone na jakiekolwiek niebezpieczeństwo.

Dlatego apelujemy i zachęcamy wszystkich, którzy w tym trudnym czasie chcą pomóc innym do udziału w akcji poboru krwi w niedzielę 25 października w godzinach od 9:00 do 12:00 w Szkole Podstawowej w Baranowie. Wśród krwiodawców zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez Urząd Gminy w Baranowie - sześć czujników czadu.

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account