Pożar sadzy w kominie

Wyróżniony Pożar sadzy w kominie
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W sobotę 30 kwietnia około godziny 19:30 zostaliśmy zadysponowani do pożaru sadzy w kominie w naszej miejscowości. Zadaniem strażaków było wygaszenie pieca oraz zasypanie przewodu kominowego przy pomocy piasku. Po wykonaniu tych zadań zajęliśmy się oddymieniem kotłowni oraz sprawdzeniu przewodu kominowego przy pomocy kamery termowizyjnej. Pomieszczenia zostały sprawdzone przy pomocy czujnika wielogazowego, które po oddymieniu nie wskazywał zagrożenia. Po półtoragodzinnej akcji wróciliśmy do garażu.
  • Data: czwartek, 30 kwiecień 2020
  • Godzina: 19:30 - 20:50
  • Miejsce zdarzenia: Baranów
  • Samochód: GBA MAN
  • Inne jednostki: JRG Kępno
  • Numer zdarzenia: 13

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account