Alarm monitoringu pożarowego

Wyróżniony Alarm monitoringu pożarowego
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
We wtorek 07 kwietnia zostaliśmy zadysponowani do alarmu z monitoringu ppoż do jednego z zakładów meblarskich w Łęce Mroczenskiej. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że na hali panuje niewielkie zadymienie. Strażacy z PSP Kępno przeszukali pomieszczenie za pomocą kamery termowizyjnej oraz detektora wielogazowego w celu znalezienia zarzewia ognia. Po 45 minutowej akcji wróciliśmy do garażu.
  • Data: wtorek, 07 kwiecień 2020
  • Godzina: 22:00 - 22:45
  • Miejsce zdarzenia: Łęka Mroczeńska
  • Samochód: GBA MAN
  • Inne jednostki: OSP Mroczeń, JRG Kępno
  • Numer zdarzenia: 12

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account