Kolizja drogowa

Wyróżniony Kolizja drogowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W poniedziałek (28.10.2019) krótko po godzinie 15:00 zostaliśmy zadysponowani do kolizji drogowej w miejscowości Mroczeń. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy 2 rozbite samochody. Nasze działania polegały na kierowaniu ruchem. Na miejscu zdarzenia działaliśmy razem z OSP Mroczeń, JRG Kępno i ZRM. Po zakończeniu działań wróciliśmy do garażu.
  • Data: poniedziałek, 28 październik 2019
  • Godzina: 15:15 - 16:30
  • Miejsce zdarzenia: Mroczeń
  • Samochód: GBA MAN
  • Inne jednostki: OSP Mroczeń, JRG Kępno
  • Numer zdarzenia: 62
Więcej w tej kategorii: « Miejscowe zagrożenie Wypadek drogowy »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account