Miejscowe zagrożenie

Wyróżniony Miejscowe zagrożenie
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W niedzielę (20.10.2019) o godzinie 18:30 zostaliśmy zadysponowani do walających się plastików i szkła na DK nr 11. Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazała się że nie tylko plastik i szkło znajdowały się na jezdni ale również dość duża plama oleju. Nasze działania polegały na uprzątnięciu drogi oraz na neutralizacji oleju za pomocą sorbentu. Po 30 minutach wróciliśmy do garażu.
  • Data: niedziela, 20 październik 2019
  • Godzina: 18:30 - 19:00
  • Miejsce zdarzenia: Baranów
  • Samochód: GBA MAN
  • Numer zdarzenia: 61
Więcej w tej kategorii: « Kolizja drogowa Kolizja drogowa »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account