Akcja krwiodawstwa

Wyróżniony Akcja krwiodawstwa
W niedzielę 27 października po raz kolejny wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu zorganizowaliśmy zbiórkę krwi w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Baranowie. Zarejestrowało się 57 osób, a krew oddało 50 honorowych krwiodawców . W czasie akcji udało zebrać się 22,5 litra krwi. Zarejestrowanych również zostało 7 kandydatów na honorowego dawcę krwi. Wśród krwiodawców zostały rozlosowane nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Baranów . Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję honorowego oddawania krwi. Urzędowi Gminy Baranów, dyrektorowi szkoły podstawowej w Baranowie za udostępnienie klas oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account