Spotkanie w przedszkolu

Wyróżniony Spotkanie w przedszkolu

W środę 27 listopada dwójka naszych druhów, na zaproszenie Wychowawców Przedszkola i Zerówki, udała się z wizytą do Przedszkola w Baranowie.

Celem naszej wizyty było przybliżenie dzieciom specyfiki pracy strażaka ochotnika podczas działań ratowniczych, a także krótka pogadanka na temat bezpieczeństwa i zachowań podczas wystąpienia różnych rodzajów zagrożeń. Kolejnym krokiem był pokaz udzielania Pierwszej Pomocy podczas różnych zdarzeń. Następnie odpowiadaliśmy na pytania zadawane nam przez dzieci. Na zakończenie przeczytaliśmy dzieciom bajkę o dzielnym wozie strażackim i zrobiliśmy wspólne zdjęcie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account