IV Powiatowy Zlot Pojazdów Pożarniczych Świba 2019

Wyróżniony IV Powiatowy Zlot Pojazdów Pożarniczych Świba 2019
W niedzielę 7 lipca druhowie z naszej jednostki wzięli udział w IV Zlocie Pojazdów Pożarniczych "Świba 2019", której organizatorem była miejscowa jednostka. Na początku imprezy odbył się przejazd samochodów pożarniczych. Przejazd odbył się na trasie Świba, Donaborów, Jankowy, Baranów, Kępno, Krążkowy, Myjomice, Ostrówiec, Kierzno i Świba. Następnie organizatorzy przygotowali kilka konkurencji sprawnościowych dla uczestników. Były to między innymi: jazda na rowerze, cięcie drzewa na czas, a także przejazd taczką pomiędzy przeszkodami. Nasza drużynie w tych konkurencjach udało się zdobyć pierwsze miejsce. Ostatnim punktem imprezy był pokaz ratownictwa wodnego, drogowego i pokaz gaszenia pożaru.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account