Rodzinny Rajd Rowerowy „NA POWIATOWYM SZLAKU”

Wyróżniony Rodzinny Rajd Rowerowy „NA POWIATOWYM SZLAKU”
W niedzielę 30 czerwca podczas gdy połowa naszych druhów brała udział w zawodach sportowo pożarniczych, pozostała część naszych strażaków zabezpieczała Rodzinny Rajd Rowerowy na motocyklach i samochodem gminnym. Trasa rajdu prowadziła z Kępna przez Lisiny, Baranów, Jankowy, Słupię pod Kępnem, Młynarkę, Biadaszki, Trzebień do Ustronia koło Opatowa, gdzie zaplanowany był rodzinny piknik. Piknik to również spotkanie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie oraz okazja do oznakowania rowerów. W drodze powrotnej wiodącej przez Trzebień, Biadaszki i Donaborów zaplanowano postój z poczęstunkiem oraz spotkanie ze strażakami ochotnikami. Trasa poprowadzona została wyłącznie lokalnymi drogami gminnymi i powiatowymi i liczyła ok. 35 km. Do naszych zadań należało czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników rajdu poprzez zabezpieczenie medyczne oraz kierowanie ruchem na skrzyżowaniach.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account