Kolizja drogowa

Wyróżniony Kolizja drogowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W poniedziałek dnia 29.04. 2019 r. około godziny 11:00 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego na zjeździe z DK nr 11 na ul. Wrocławską w Baranowie. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem oraz udzieleniu wsparcia psychicznego poszkodowanym. W trakcie prowadzenia działań ruch odbywał się wahadłowo. Po usunięciu pojazdów z drogi uprzątnęliśmy jezdnię oraz wznowiliśmy ruch drogowy. Po godzinnej akcji wróciliśmy do garażu.
  • Data: poniedziałek, 29 kwiecień 2019
  • Godzina: 11:00 - 12:00
  • Miejsce zdarzenia: Baranów
  • Samochód: GBA MAN
  • Inne jednostki: JRG Kępno
  • Numer zdarzenia: 29
Więcej w tej kategorii: « Pożar lasu Kolizja drogowa »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account