Pożar lasu

Wyróżniony Pożar lasu
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W środę 17 kwietnia około godziny 17:50 zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami do pożaru lasu w Baranowie os. Murator. Po dojeździe na miejsce pierwszego zastępu okazało się, że ogniem zajęte jest poszycie leśne o powierzchni około 2 arów. Po dokładnym ugaszeniu pożaru i przelaniu pogorzeliska dużą ilością wody wróciliśmy do garażu.

  • Data: środa, 17 kwiecień 2019
  • Godzina: 17:50 - 18:30
  • Miejsce zdarzenia: Baranów os. Murator
  • Samochód: GBA MAN i GBA Star 244
  • Inne jednostki: JRG Kępno, OSP Baranów os. Murator
  • Numer zdarzenia: 28
Więcej w tej kategorii: « Wypadek drogowy Kolizja drogowa »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account