Fałszywy alarm

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W poniedziałek 29.03.2021 r. zostaliśmy zadysponowani do jednego z zakładów w miejscowości Jankowy z powodu załączenia się monitoringu ppoż. Monitoring Pożarowy to usługa, która polega na przesyłaniu sygnałów z lokalnego systemu przeciwpożarowego do stacji monitorowania Państwowej Straży Pożarnej. Po otrzymaniu sygnału alarmowego przez dyżurnego do obiektu zostają dysponowane wozy straży pożarnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu czas reakcji na zagrożenie pożarowe jest krótki i pozwala zapobiegać poważnym stratom. Na szczęście alarm okazał się fałszywy i po 15 minutach wróciliśmy do bazy.
  • Data: poniedziałek, 29 marzec 2021
  • Godzina: 11:50 - 12:15
  • Miejsce zdarzenia: Jankowy
  • Samochód: GBA MAN
  • Inne jednostki: OSP Słupia pod Kępnem, JRG Kępno
  • Numer zdarzenia: 14

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account