Wypadek z wyciekiem paliwa

Wyróżniony Wypadek z wyciekiem paliwa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W niedzielę 14.03.2021 r. zostaliśmy zadysponowani ponownie, tym razem do wypadku drogowego z wyciekiem paliwa. Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się, że kierowca samochodu osobowego wjechał w dystrybutor wraz ze zbiornikiem AdBlue oraz staranował płot i zjechał ze skarpy. Nasze działania polegały na neutralizacji płynów przy pomocy sorbentu.
  • Data: niedziela, 14 marzec 2021
  • Godzina: 19:50 - 20:20
  • Miejsce zdarzenia: Mroczeń
  • Samochód: GBA MAN
  • Inne jednostki: OSP Mroczeń, JRG Kępno
  • Numer zdarzenia: 11
Więcej w tej kategorii: « Pożar lasu Pożar traw »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account