Pożar w zakładzie produkcyjnym

Wyróżniony Pożar w zakładzie produkcyjnym
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W poniedziałek 01.02.2021 około godziny 14:50 zostaliśmy zadysponowani do jednego z zakładów w Łęce Mroczeńskiej z powodu załączenia się monitoringu przeciwpożarowego. Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zapalenia się jednego z elementów produkcyjnych. Dzięki szybkiej reakcji pracowników, pożar został ugaszony przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej.
  • Data: poniedziałek, 01 luty 2021
  • Godzina: 14:50 - 15:25
  • Miejsce zdarzenia: Łęka Mroczeńska
  • Samochód: GBA MAN
  • Inne jednostki: OSP Mroczeń, JRG Kępno
  • Numer zdarzenia: 4
Więcej w tej kategorii: « Kolizja drogowa Fałszywy alarm »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account