Kolizja drogowa

Wyróżniony Kolizja drogowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W poniedziałek 23.11.2020 zostaliśmy zadysponowani do kolizji drogowej w miejscowości Donaborów. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym oraz na wsparciu psychicznym osób biorących udział w zdarzeniu. Po przejęciu poszkodowanych przez ZRM przystąpiliśmy do oczyszczenia jezdni i odblokowaniu ruchu drogowego. Podczas prowadzenia działań droga była całkowicie zamknięta.
  • Data: poniedziałek, 23 listopad 2020
  • Godzina: 19:30 - 21:00
  • Miejsce zdarzenia: Donaborów
  • Samochód: GBA MAN
  • Inne jednostki: OSP Jankowy, JRG Kępno
  • Numer zdarzenia: 50

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account