Miejscowe zagrożenie

Wyróżniony Miejscowe zagrożenie
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W piątek 19 czerwca w wyniku obfitych opadów deszczu braliśmy udział w 5 zdarzeniach. Zdarzenie 1: pompowanie wody w jednym z zakładów produkcyjnych w miejscowości Jankowy Zdarzenie 2: zalana droga (ulica Polna) w Baranowie Zdarzenie 3: pompowanie wody z zalanej posesji w Baranowie przy ulicy Cło Zdarzenie 4: pompowanie wody z zalanej posesji w Kępnie przy ulicy Młyńskiej Zdarzenie 5: pompowanie wody z zalanej posesji w Baranowie przy ulicy Orlika Po 8 godzinach działań wróciliśmy do garażu.
  • Data: piątek, 19 czerwiec 2020
  • Godzina: 12:10 - 20:00
  • Miejsce zdarzenia: Baranów, Kępno
  • Samochód: GBA MAN i GBA Star 244
  • Inne jednostki: JRG Kępno, OSP Jankowy, OSP Mroczeń
  • Numer zdarzenia: 20-24

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account