Pożar samochodów

Wyróżniony Pożar samochodów
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W niedzielę (17.05.2020) o godzinie 4:00 zostaliśmy zadysponowani 2 zastępami do pożaru samochodów w miejscowości Kępno. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że ogniem objęte są: 2 ciągniki siodłowe, 4 naczepy oraz jeden samochód ciężarowy. Nasze działania polegały na zbudowaniu linii gaśniczej, zasilenie GCBA z JRG Kępno oraz otwarciu kabin samochodów za pomocą sprzętu hydraulicznego LUKAS STRONGARM. Po 2 godzinach działań wróciliśmy do garażu.
  • Data: niedziela, 17 maj 2020
  • Godzina: 04:00 - 06:00
  • Miejsce zdarzenia: Kępno
  • Samochód: GBA MAN i GBA Star 244
  • Inne jednostki: JRG Kępno, OSP Kępno
  • Numer zdarzenia: 16
Więcej w tej kategorii: « Pompowanie wody Kolizja drogowa »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account