Pożar kotłowni

Wyróżniony Pożar kotłowni
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W niedzielę (06.10) tuż przed północą zostaliśmy zadysponowani do pożaru kotłowni w Grębaninie. Po dojeździe pierwszych jednostek stwierdzono pożar kotłowni w budynku produkcyjnym. Do środka budynku została wprowadzona rota gaśnicza. Po dokładnym ugaszeniu pożaru pomieszczenie zostało oddymione i sprawdzone kamerą termowizyjną. Nasze działania polegały na oświetleniu miejsca zdarzenia za pomocą przenośnego masztu oświetleniowego. Po niespełna godzinnej akcji wróciliśmy do garażu.
  • Data: niedziela, 06 październik 2019
  • Godzina: 23:50 - 00:40
  • Miejsce zdarzenia: Grębanin
  • Samochód: GBA MAN
  • Inne jednostki: JRG Kępno, OSP Mroczeń, OSP Grębanin
  • Numer zdarzenia: 59
Więcej w tej kategorii: « Miejscowe zagrożenie Kolizja drogowa »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account