Miejscowe zagrożenie

Wyróżniony Miejscowe zagrożenie
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
W niedzielę 25 sierpnia tuż przed godziną 22:00 zostaliśmy wezwani po raz kolejny w tym tygodniu do nietypowego miejscowego zagrożenia. Dyspozytor wysłał nas na DK nr 11 pomiędzy Baranowem a Słupią gdzie na jezdni znajdowały się przedmioty stwarzające zagrożenie. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że na jezdni oraz poboczu znajduje się porozrzucana odzież wierzchnia. Nasze zadanie polegało na uprzątnięciu drogi. Po 40 minutach wróciliśmy do garażu.
  • Data: niedziela, 25 sierpień 2019
  • Godzina: 22:00 - 22:40
  • Miejsce zdarzenia: Baranów
  • Samochód: GBA MAN
  • Numer zdarzenia: 51
Więcej w tej kategorii: « Miejscow zagrożenie Pożar drzewa »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account