Pożar samochodu

Wyróżniony Pożar samochodu
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W piątek 26 lipca zostaliśmy zadysponowani do pożaru samochodu w Baranowie na ulicy Trakt Napoleoński. Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że ogniem objęte jest całe auto. Nasze działania polegały na zasileniu Jednostki Ratowniczo Gaśniczej z Kępna. Następnie przy pomocy szybkiego natarcia przelaliśmy spalony samochód, uprzątnęliśmy drogę oraz posypaliśmy nawierzchnię sorbentem. Po niecałych 3 godzinach wróciliśmy do garażu.
  • Data: piątek, 26 lipiec 2019
  • Godzina: 14:30 - 17:20
  • Miejsce zdarzenia: Baranów
  • Samochód: GBA MAN
  • Inne jednostki: JRG Kępno
  • Numer zdarzenia: 47
Więcej w tej kategorii: « Pożar zboża na pniu Pożar traw »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account