Usuwanie skutków nawałnicy

Wyróżniony Usuwanie skutków nawałnicy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W poniedziałek 1 lipca przez naszą Gminę przeszłą nawałnica, z której skutkami zmagaliśmy się do późnych godzin nocnych. Braliśmy udział w następujących zdarzeniach: GBA MAN: Zdarzenie 33: Baranów ul. Młyńska - powalone drzewo, Zdarzenie 34: Baranów ul. Strumykowa - powalone drzewo, Zdarzenie 35: Baranów ul. Polna - zerwany dach na hali produkcyjnej, Zdarzenie 36: Baranów ul. Rynek - uszkodzony dach, Zdarzenie 37: Baranów ul. Strumykowa - drzewo na linii energetycznej, GBA Star: Zdarzenie 38: Lisiny - powalone drzewo, Zdarzenie 39: Baranów ul. Stawowa - powalone 3 drzewa, Zdarzenie 40: Baranów ul. Rzemieślnicza - powalone drzewo na budynek mieszkalny, Zdarzenie 41: Baranów ul. Rzemieślnicza - powalone 2 drzewa na wjazd do posesji, Zdarzenie 42: Baranów ul. Wrocławska - uszkodzony komin na dachu, Zdarzenie 43: Baranów ul. Kwiatowa - powalone drzewo na altanę i budynek mieszkalny,
  • Data: poniedziałek, 01 lipiec 2019
  • Godzina: 18:00-00:20
  • Miejsce zdarzenia: Baranów
  • Samochód: GBA MAN i GBA Star 244
  • Numer zdarzenia: 33 - 43
Więcej w tej kategorii: « Pożar quada Pożar ścierniska »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account