Poszukiwanie osoby zaginionej

Wyróżniony Poszukiwanie osoby zaginionej
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W piątek (27.05.2022 r.) około godziny 00:30 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Lipka w celu pomocy policji w poszukiwaniu osoby zaginionej. Poszukiwaną osobą była mieszkanka Kępna, która w godzinach popołudniowych oddaliła się od swojego miejsca zamieszkania. Po odprawie przystąpiliśmy wraz z innymi jednostkami i policją do przeszukiwania pobliskich miejscowości.
  • Data: piątek, 27 maj 2022
  • Godzina: 00:30 - 03:30
  • Miejsce zdarzenia: Lipka, Kępno
  • Samochód: GBA MAN
  • Inne jednostki: OSP Grębanin, OSP Kępno, JRG Kępno
  • Numer zdarzenia: 44

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account