×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1000

Plama ropopochodna

Wyróżniony Plama ropopochodna
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
We wtorek 28.04.2021 r. o godzinie 9:25 zostaliśmy zadysponowani do plamy ropopochodnej na rondzie w Baranowie. Nasze działania polegały na neutralizacji substancji przy pomocy sorbentu. Tego samego dnia o godzinie 12:15 nasza syrena zawyła ponownie. Po dotarciu pierwszych strażaków do remizy okazało się, że alarm jest fałszywy.
  • Data: wtorek, 11 maj 2021
  • Godzina: 9:25 - 9:50; 12:15
  • Miejsce zdarzenia: Baranów
  • Samochód: GBA MAN
  • Inne jednostki: -
  • Numer zdarzenia: 23; 24

Galeria

{gallery}1000{/gallery}
Więcej w tej kategorii: « Kot na dachu Miejscowe zagrożenie »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account