Wypadek drogowy

Wyróżniony Wypadek drogowy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Drugim naszym czwartkowym wyjazdem około godziny 16:40 było zdarzenie drogowe w Baranowie przy ulicy Trakt Napoleoński.

Po dotarciu na miejsce zastaliśmy samochód osobowy w rowie. Pojazdem podróżowały 4 osoby, które same opuściły pojazd przed naszym przybyciem. Następnie wszyscy poszkodowani zostali zabrani przez przybyłe na miejsce karetki pogotowia do szpitala.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem. Następnie droga została całkowicie zamknięta, ponieważ swoje czynności prowadziła Grupa Dochodzeniowa, bowiem zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Po zakończonej pracy Policji pomogliśmy załadować uszkodzony samochód na lawetę.

Po działaniach trwających ponad 3 godziny wróciliśmy do garażu.

  • Data: czwartek, 21 listopad 2019
  • Godzina: 16:45 - 20:15
  • Miejsce zdarzenia: Baranów
  • Samochód: GBA Star 244
  • Inne jednostki: JRG Kępno
  • Numer zdarzenia: 66
Więcej w tej kategorii: « Kolizja drogowa Pożar kotłowni »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account