Kolizja drogowa

Wyróżniony Kolizja drogowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W czwartek 21 listopada około godziny 11:00 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego na DK nr 11 przy zjeździe na Baranów.

Po dotarciu na miejsce okazało się, że samochód ciężarowy najechał na tył samochodu osobowego. Siła uderzenia spowodowała, że samochód osobowy zjechał na drugi pas i uderzył w barierki ochronne znajdujące się przy chodniku.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora i zakręceniu butli z gazem w rozbitym pojeździe, kierowaniu ruchem, sorpcji płynów eksploatacyjnych oraz posprzątaniu drogi z pozostałości pokolizyjnych.

Na miejscu przez niespełna półtorej godziny pracowaliśmy wspólnie z JRG Kępno, ZRM i Policją.

  • Data: czwartek, 21 listopad 2019
  • Godzina: 11:00 - 12:30
  • Miejsce zdarzenia: Baranów
  • Samochód: GBA MAN
  • Inne jednostki: JRG Kępno
  • Numer zdarzenia: 65
Więcej w tej kategorii: « Kolizja drogowa Wypadek drogowy »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account