Pożar sadzy w kominie

Wyróżniony Pożar sadzy w kominie
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W piątek 21 lutego krótko przed godziną 19:00 zostaliśmy zadysponowani do pożaru sadzy w kominie w domu jednorodzinnym w miejscowości Jankowy.

Po dotarciu na miejsce nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygarnięciu zawartości z rozpalonego pieca, zorganizowaniu piasku. Następnie przy pomocy podnośnika wsypaliśmy piasek do wnętrza komina i przeczyściliśmy go za pomocą szczotki kominowej. Ostatnim naszym zadaniem było sprawdzenie pomieszczeń i przewodu kominowego za pomocą kamery termowizyjnej i detektora wielogazu.

Po ponad godzinnej akcji wróciliśmy do garażu.

  • Data: piątek, 21 luty 2020
  • Godzina: 18:58 - 20:00
  • Miejsce zdarzenia: Jankowy
  • Samochód: GBA MAN
  • Inne jednostki: JRG Kępno, OSP Jankowy
  • Numer zdarzenia: 6

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account