Walne zebranie

Wyróżniony Walne zebranie

W niedzielę 5 stycznia w Chacie Baranowskiej odbyło się zebranie sprawozdawcze naszej jednostki za rok 2019.

Zebranie rozpoczął i przywitał gości Prezes Arkadiusz Krawczyk.

Na początku minutą ciszy uczczono pamięć druhów, którzy odeszli od nas w ubiegłym roku oraz wszystkich zmarłych, którzy działali w naszej jednostce. Następnie wybrano przewodniczącego zebrania, protokolanta oraz komisje uchwał i wniosków, skrutacyjną i mandatową.

Kolejnym etapem było przedstawienie sprawozdania z działalności jednostki przez Prezesa Arkadiusza Krawczyka, sprawozdanie finansowe, które przedstawił skarbnik Karol Trąpczyński oraz sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej przedstawione przez przewodniczącego Komisji Tomasza Stawskiego. Komisja Rewizyjna wniosła o udzielenie absolutorium Zarządowi, które zostało przyznane jednogłośnie.

Następnie Prezes oraz Skarbnik przedstawili plan działalności oraz plan finansowy na rok bieżący, które również przyjęto jednogłośnie.
.

Później głos zabrali zaproszeni goście m.in. Pani Wójt Bogumiła Lewandowska-Siwek, Zastępca Komendanta PSP w Kępnie st. kpt. Jarosław Kucharzak, Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP druh Michał Balcer, Prezes klubu UKS Pionier Baranów Andrzej Hełka, sołtys Baranowa Zenon Marszałek oraz Prezes honorowy naszej jednostki druh Roman Szymański.

Podczas zebrania był wyświetlany film ze zdarzeń, w których uczestniczyła nasza jednostka w 2019 roku.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account