Pożar sadzy w kominie

Wyróżniony Pożar sadzy w kominie
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W niedzielę15 grudnia krótko przed godziną 20:00 zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami do pożaru sadzy w kominie w Baranowie przy ulicy Rynek.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wygarnięciu zawartości z rozpalonego pieca, zorganizowaniu piasku. Następnie przy pomocy podnośnika wsypaliśmy piasek do wnętrza komina i przeczyściliśmy go za pomocą szczotki kominowej. Ostatnim naszym zadaniem było wygarnięcie nasypanego piasku z wnętrza komina oraz sprawdzeniu pomieszczeń i przewodu kominowego za pomocą kamery termowizyjnej.

Po ponad godzinnej akcji wróciliśmy do garażu.

  • Data: niedziela, 15 grudzień 2019
  • Godzina: 19:57 - 21:30
  • Miejsce zdarzenia: Baranów
  • Samochód: GBA MAN i GBA Star 244
  • Inne jednostki: JRG Kępno
  • Numer zdarzenia: 73
Więcej w tej kategorii: « Zabezpieczenie powiatu

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account