Wybuch gazu

Wyróżniony Wybuch gazu
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W piątek 27 października ogoło godziny 16:45 zostaliśmy zadysponowani do wybuchu gazu w budynku gminnym w Donaborowie. 

Po dotarciu na miejsce zdarzenia nasze działania polegały na: zabezpieczeniu miesjca zdarzenia, odłączeniu energii elektrycznej w budynku, udzieleniu kwalifikowanej pomocy osobom poszkodowanym, wprowadzeniu do wnętrza budynku roty gaśniczej w celu wyniesienia butli z gazem propan-butan, ugaszeniu pożaru, wyniesieniu nadpalonych elementów wyposażenia kuchennego na zewnątrz oraz sprawdzeniu budynku przy pomocy kamery termowizyjnej. 

Po półtoragodzinnej akcji wróciliśmy do garażu.

  • Data: piątek, 27 październik 2023
  • Godzina: 16:44 - 18:10
  • Miejsce zdarzenia: Donaborów
  • Samochód: GCBA KAMAZ
  • Inne jednostki: JRG Kępno
  • Numer zdarzenia: 62
Więcej w tej kategorii: « Kolizja drogowa Pomoc policji »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account