Alarm monitoringu przeciwpożarowego

Wyróżniony Alarm monitoringu przeciwpożarowego
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W ponedziałek 26 czerwca około godziny 15:05 zostaliśmy zadysponowani do jednego z zakładów meblarskich w miejscowości Jankowy z powodu załączenia się monitoringu ppoż. Monitoring Pożarowy to usługa, która polega na przesyłaniu sygnałów z lokalnego systemu przeciwpożarowego do stacji monitorowania Państwowej Straży Pożarnej. Po otrzymaniu sygnału alarmowego przez dyżurnego do obiektu zostają dysponowane wozy straży pożarnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu czas reakcji na zagrożenie pożarowe jest krótki i pozwala zapobiegać poważnym stratom. Na szczęście alarm okazał się fałszywy i po niespełna godzinnej akcji wróciliśmy do bazy.
  • Data: poniedziałek, 26 czerwiec 2023
  • Godzina: 15:05 - 15:30
  • Miejsce zdarzenia: Jankowy
  • Samochód: GBA MAN
  • Inne jednostki: JRG Kępno, OSP Jankowy
  • Numer zdarzenia: 29

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account