Międzynarodowy Dzień Dziecka

Wyróżniony Międzynarodowy Dzień Dziecka
W czwartek (01.06.2023) z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, druhny i druhowie z naszej jednostki uczestniczyli w pokazach strażackich zorganizowanych dla Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Baranowie.
Główną atrakcją był pokaz ratownictwa wysokościowego, wyciąganie osoby poszkodowanej z prowizorycznego dołu oraz udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Następnie zostało zaprezentowane nasze nowe auto gaśnicze.
Na samym końcu kilku odważnych uczniów mogło wsiąść do kosza naszej drabiny, wznieść się na kilka metrów w górę i podziwiać okolicę z wysokości.
Dziękujemy za zaproszenie a uczniom za aktywny udział w pokazach oraz okazane zainteresowanie.
Więcej w tej kategorii: « Obchody Dnia Strażaka

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account