Kolizja drogowa

Wyróżniony Kolizja drogowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W czwartek 9 marca około godziny 13:40 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia drogowego w naszej miejscowości.

Po dotarciu na miejsce zastaliśmy uszkodzone dwa samochody osobowe oraz jeden ciężarowy, które brały udział w zdarzeniu. Wszyscy podróżujący pojazdami opuścili je przed naszym przybyciem i nie potrzebowali pomocy medycznej.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zamknięciu drogi z powodu wycieku dużej ilości paliwa na jezdnię, sorpcji płynów eksploatacyjnych za pomocą sorbentu oraz uprzątnięciu drogi z pozostałości pokolizyjnych.

Po ponad dwugodzinnej akcji wróciliśmy do garażu.

  • Data: czwartek, 09 marzec 2023
  • Godzina: 13:40 - 16:10
  • Miejsce zdarzenia: Baranów
  • Samochód: GBA MAN
  • Inne jednostki: JRG Kępno, OSP Słupia
  • Numer zdarzenia: 10
Więcej w tej kategorii: « Kolizja drogowa Kolizja drogowa »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account