Obchody dnia dziecka

Wyróżniony Obchody dnia dziecka

W środę pierwszego czerwca z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, druhny i druhowie z naszej jednostki uczestniczyli w dwóch pokazach strażackich zorganizowanych dla szkół podstawowych.

Pierwszy z pokazów sprzętu pożarniczego, w którym uczestniczyliśmy samochodem Iveco SD-37, wraz z druhami z OSP Mroczeń oraz OSP Grębanin, miał miejsce w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mroczeniu.

Drugi pokaz zorganizowaliśmy w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Baranowie. Główną atrakcją był pokaz ratownictwa drogowego, wyciąganie osoby poszkodowanej z rozbitego samochodu oraz udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Następnie kilku odważnych uczniów mogło wsiąść do kosza naszej drabiny, wznieść się na kilka metrów w górę i podziwiać okolicę z wysokości ok. 15 m.

Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział w pokazach oraz okazane zainteresowanie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Log in or create an account